750 TL ve Üzeri Alışverişlerinize Ücretsiz Kargo
Bio Pet Active VitaliCat Kediler İçin Multi Vitamin 150 Tablet

Bio Pet Active VitaliCat Kediler İçin Multi Vitamin 150 Tablet

125,00 TL

Bio Pet Active VitaliCat Kediler İçin Multi Vitamin 150 Tablet Yavru ve yetişkin kedilerin sağlıklı gelişimini destekleyen ve koruyan vitamin karışımıdır. Köpeğinizin ihtiyaç duyduğu vitaminleri sağlayarak tüylerinin parlak görünümünde olmasına yardımcı olur ve stresten korur. Hamile köpeklerin gebelik dönemlerini sorunsuz geçirmelerini sağlar.  Yavru köpeklerin sağlıklı büyümlerinde destekleyici olur. Yaşlı köpeklerin artan vitamin ihtiyaçlarını karşılar.  

Polo Hazneli Kedi Köpek Tüy Toplama Fırçası

Polo Hazneli Kedi Köpek Tüy Toplama Fırçası

325,00 TL

Polo Kendini Temizleyen Toz-Tüy Toplama Fırça Seti   Polo Kendinden Temizlemeli Tüy Toz Toplama Fırça Seti   Polo?dan tüm dünyada satış rekorları kıran yepyeni bir ürün. Kendi kendini temizleyen tüy toplayıcı!   Polo Kendinden Temizlemeli Tüy Toz Toplama Fırça Seti ile saniyeler içerisinde kıyafetlerinizde, koltuk ve kilimlerinizde toplanmış olan evcil hayvan tüyleri, kıl ve tozları toplayabilirsiniz. Üstelik özel temizlik haznesi içerisine sokup çıkartarak ilk günkü yeniliğinde muhafaza ederek ve elinizi değdirmeden aparat üzerinde birikmiş olan tüyleri hazne içine toplayarak.   Şimdi Polo Kendinden Temizlemeli Tüy Toz Toplama Fırça Seti kutularında çanta boyu, seyahat tipi Mini Polo Kendinden Temizlemeli Tüy Toz Toplama Fırça Seti hediyeli.Aynı özelliklere sahip olan portatif Polo Mini'ye de hiçbir ilave bedel ödemeden sahip olacaksınız.   Polo Tüy Toplama Aparatı Anahtar Özellikler:   - Fırça üzerinde bulunan ok yönünde kirli yüzey üzerinde gezdirildiğinde tüm tüy ve tozları üzerine toplar. - Tüy ile kaplanan fırça özel deşarj aparatına takılarak saniyeler içerisinde tüm tüyleri aparat içerisine bırakır. - Aparat haznesi dolduğunda kolaylıkla alt kapağı açılarak boşaltılabilir. Set İçeriği: - 1 Adet Polo Büyük Fırça   - 1 Adet Polo Deşarj Aparatı - 1 Adet Polo Mini Çanta Boy Fırça   - 1 Adet Polo  Mini Deşarj Aparatı       MUTLU AKVARYUM  ÜRÜNLERİMİZİN HEPSİ FATURALI VE ORJİNAL GÖNDERİLMEKTEDİR.. LÜTFEN  ŞAHIS ALIMLARI İÇİN TC KİMLİK NUMARANIZI FİRMA ALIMLARI İÇİN FATURA BİLGİLERİNİZİ TARAFIMIZA ÖZEL MESAJ İLE İLETİNİZ.   KALİTE VE GÜVENİN ADRESİ OLARAK BU HOBİYE GÖNÜL VERMİŞ HERKESE DAHA İYİ VE HESAPLI ÜRÜNLER SUNABİLMEK İÇİN SİZİN DE DESTEKLERİNİZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ :)  BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ...

Polo Kedi İç Mekan uzaklaştırıcı 250 Ml

Polo Kedi İç Mekan uzaklaştırıcı 250 Ml

125,00 TL

Polo Kedi İç Mekan Uzaklaştırıcı 250 Ml Kullanım Talimatı: Evcil hayvanların  oluşturduğu her türlü kötü kokuyu; yağ özleri ile giderir. İpek hariç her türlü tekstil ürünlerinde kullanıma uygundur. Köpeğin girmesi istenilmeyen ortama mobilyalardan, perdelerden, ağaçlardan, çöpten, çantalardan, halı ve koltuklardan istenmeyen yasaklı bölgelerden uzaklaştırmak için püskürtün. Hareketli petlerde 6 saatte, sakin ırklarda 12 saatte bir yüzeye püskürterek uygulanır. 4 gün içinde sonuç alınır. Not: İnsan ve evcil hayvanların üzerine sıkmayın yiyeceklerden içeceklerden ve hayvan yemlerinden uzak tutunuz. Ürünün cilde ve göze temasından kaçının alerjiye sebebiyet verebilir. Ürünün cilt ve göz teması halinde bol suyla yıkayın kaza halinde veya kendinizi iyi hissetmiyorsanız hemen bir doktora başvurun mümkünse etiketi gösterin.

For Your Pets Biftek Aromalı Pet Diş Temizleme Seti

For Your Pets Biftek Aromalı Pet Diş Temizleme Seti

150,00 TL

Biftek Aromalı Pet Diş Temizleme Seti Köpek ve kedilerin dişlerini fırçalaması amacı ile üretilmiştir. Kedi ve Köpeklerin diş fırçalama sorununu çözmek için tasarlanmıştır. Fırçalama işlemini yemekden sonra yapmanızı tavsiye ederiz:Böylece yemek artıklarının ağızda birikmesini engeller böylece diş çürümelerinin önüne geçersiniz.

Bio CatiMalt Kediler için Tüy Yumağı Önleyici 100 ml

Bio CatiMalt Kediler için Tüy Yumağı Önleyici 100 ml

200,00 TL

Kedilerde tüy yumağını önlemek ve gidermek için özel olarak formüle edilmiş malt macunu Kediler temizlik amacı ile vücutlarını yalarken bazı kılları da yutarlar ve bu kıllar zaman içerisinde bazı hayvanlarda kıl yumağı haline gelerek kısmen ya da tamamen mide bağırsak sisteminde tıkanmalara neden olur. Eğer ki tüy yumağı mide fazını geçer ve bağırsaklara yönelirse kireçleşip bağırsakları tıkayabilir. Bu durum genelde uzun tüylü kedilerde sıkça rastlanılmaktadır. Mide fazındaki kusulamayan tüy yumağı problemi çok yalanan kısa tüylü kedilerde sık karşılaşılan bir durumdur. Korunmak için en iyi yöntem, hem kabızlığı önlemesi amacıyla hem de daha henüz top haline gelmemiş tüy yumaklarının mide ve bağırsaktan nazikçe taşınarak dışkıyla dışarı atılmasını sağlayan  Cati Malt Paste ?ın kullanılmasıdır. İçeriğindeki  MOS (Mannan oligasakkarit) ; Prebiyotik etkisi ile bağırsaktaki yararlı bakterilerin artmasına; zararlı bakterilerin ise azalmasına neden olarak dostunuzun yediği yemeklerden maksimum oranda faydalanmasına yardım eder; bağışıklığın güçlenmesinde rol oynar.

Bio PetActive Bio GeranioMint Deri-Tüy Bakım Spreyi 100 ml

Bio PetActive Bio GeranioMint Deri-Tüy Bakım Spreyi 100 ml

100,00 TL

Geraniol bir monoterpenoid ve bir alkoldür. Geraniol, gül yağı, sitronella yağı ve palmarosa yağının ana bileşenidir. Peppermint oil  (nane yağı)  ve clove oil (karanfil yağı) koku verici ve nemlendirici özelliklere sahiptir. Kullanım Yeri:    Kedi ve köpeklerde cilt ve tüylerin sağlıklı ve parlak olmasını sağlamada, Pire, kene ve bitlerden ileri gelen cilt tahrişlerini gidermeye yardımcı olmada kullanılır.  Kullanım Şekli ve Dozu:    Kedi ve köpeklerin tüyleri derisi görülecek şekilde kabartılır. 15 cm uzaklıktan kuyruktan püskürtmeye başlanarak Sprey hızlı bir şekilde hareket ettirilerek ve hayvanın tüm vücudunu Bacakları ve alt kısmıda dahil olmak üzere kaplandığından emin olarak Bütün tüyler ıslanıncaya kadar püskürtülür. Tüyler çıkış yönüne doğrdu fırçalanır. Gerekirse 15 gün sonra tekrarlanabilir.   Analitik Bileşenler:    Renksiz, hafif sarı renkli çözeltinin 1 ml'si % 0.5-2 geraniol, % 0.1-1 clove oil, % 0.1-0.5 peppermint oil, % 0.05-0.15 sodyum metil 4-hidroksibenzoat ihtiva eder. Bilgilendirme:    Dostlarımızın gözlerine veya yüzüne püskürtülmemelidir. Genital bölgelere temas ettirilmemelidir. 12 haftalıktan küçük hayvanlarda kullanılmamalıdır. Ürün yaşlı, gebe veya emziren hayvanlarda kullanılmadan önce Bir veteriner hekime danışılmalıdır.

Bio Petactive Catnip Spray 100 ML ( KEDİ OYUN SPREYİ )

Bio Petactive Catnip Spray 100 ML ( KEDİ OYUN SPREYİ )

100,00 TL

Bio Pet Active Catnip Kedi Oyun Spreyi 100 ml Bio Pet Active Catnip Kedi Oyun Spreyi; Kedilerin çılgınca ilgisini çeken ve rahatlatıcı etki yapan, kedi otu yağı ve kedi otu kökünde bulunan aromatik yağ içeren, oyun spreyidir. * Kedilerin merkezi sinir sisteminde yer alan oyun merkezini uyarmakta, sakinleşmesini ve mutlu olmasını sağlamaktadır. * Oyun ihtiyacını karşılayarak rahatlamasını sağlamanın yanı sıra dışarıya çıkma ihtiyacını azaltır. * Eğitim için kullanılabilmektedir. * İçeriğindeki bitkilerin kokusu nedeniyle kedilerin büyük çoğunluğunu heyacanlandırarak oyun oynama iç güdülerini uyarır. Ürünün Kullanımı; * Catnip spreyi kullanmadan önce çalkalayarak, istediğiniz bölgeye, oyuncak, tırmalama tahtası veya taşıma çantası üzerine 15 - 20 cm uzaktan sıkınız. * Etkisini tam olarak gösterebilmesi için bir kaç dakika bekleyiniz. * Etkin bir oyun ve egzersiz için kedi oyuncaklarına, * Utangaç kedilerin rahatlaması ve kedilerin birbirini tanımalarının sorunsuz ilerlemesi için yaşam alanlarındaki eşyalara, * Kediniz ile birlikte yapacağınız yolculuklarda, endişeyi azaltmakve yatıştırmak için kedi taşıma çantasına uygulanabilmektedir. Uyarılar; * Kedinizin üzerine direk uygulamayınız. * Çocukların ulaşamayacağı yerde ağzı kapalı olarak muhafaza edilmesi tavsiye edilmektedir.

Bio Pet Active Vitalicat Junior Yavru Kedi Vitamin Macunu 100 Ml

Bio Pet Active Vitalicat Junior Yavru Kedi Vitamin Macunu 100 Ml

200,00 TL

Yavru kedinizin sağlıklı gelişimini destekleyen Vitamin , Taurin, Dikalsiyum fosfat ve MOS içerikli premikstir. Yavru kedinize dengeli vitamin kombinasyonu sunar.   İçindekiler: Vitamin A, Vitamin D3, Taurin, Vitamin B6, Niasin, Vitamin B1, Ca-D-Pantotenat, Vitamin B2, Folik asit, Biotin, Vitamin B12, Dikalsiyum fosfat, MOS   İçeriğindeki;   Taurin: Kedilerde taurin vücutta sentezlenemez ve mutlaka dışarıdan  takviye edilmesi gereklidir. Taurin eksikliğinde kalp fonksiyonlarının bozulması, göz sağlığının bozulması gibi birçok metabolik bozukluk gözlenebilir. Ayrıca, yavru kedilerde iskelet sisteminin etkilenmesine bağlı olarak büyümede yavaşlama taurin yetersizliğine bağlı olarak görülebilecek belirtilerden biridir.   Dikalsiyum fosfat: Kalsiyum ve fosfat kemik ve dişlerin yapısında yer alır. Kedi ve köpekler için optimum kalsiyum fosfat oranı vardır. Kalsiyum ve fosfat ihtiyacının yeterince karşılanmaması ve bu dengenin bozulması durumunda özellikle hızlı büyüme döneminde olan yavrularda ömür boyu düzeltilemeyecek iskelet sorunlarına yol açabilir.   Mannan-oligasakkarit (MOS): Bağırsaklardaki dengeli bir bakteri popülasyonuna katkıda bulunur. Bağırsakta yaşayan zararlı bakterilere karşı da etkilidirler. Patojen bakterilerin bağırsak mukozasına bağlanmayı önleyerek gelişmesini engellerler. Böylece sindirim sistemini destekler.

Bio Pet Active Dermacat 0,3 Kedi Tableti 75 Adet

Bio Pet Active Dermacat 0,3 Kedi Tableti 75 Adet

100,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

POLO MALT PASTE 100GR

POLO MALT PASTE 100GR

125,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

POLO MULTİVİTAMİN PASTE 100GR

POLO MULTİVİTAMİN PASTE 100GR

125,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

KEDİ ve KÖPEK TÜY TOPLAMA VE TARAMA ELDİVENİ KEDİ ve KÖPEK TÜY TOPLAMA VE TARAMA ELDİVENİ

KEDİ ve KÖPEK TÜY TOPLAMA VE TARAMA ELDİVENİ

50,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

Alpha Fox Kedi Uzaklaştırıcı 50ml

Alpha Fox Kedi Uzaklaştırıcı 50ml

75,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

GİMCAT MALT MACUNU 100GR

GİMCAT MALT MACUNU 100GR

450,00 TL

Gimpet Kediler İçin Malt Soft-Extra Pasta 100 Gr.   Tamamen saf ve doğal aromatik olan Gimpet Malt-Soft kedi malt pastası, tüy yumağı oluşumunu önler. Yüksek seviyeli TGOS trans-galactooligosaccharide katkılı laktoz türevi, özel altın sarısı bitkisel yağ ve kedinizin bağırsak sağlığı için önemli olan diyet lifler içerir. Gimpet Malt-Soft kedi malt pastasının içerdiği diyet lifler, yiyeceklerin ve yalanma sonucu boğazda biriken tüylerin bağırsaklardan kolayca taşınıp dışarı atılmasını sağlar. Ayrıca kusma yolu ile de dışarı atılmasına yardımcı olur. Gimpet Malt-Soft macun kıvamındadır ve kolay uygulanır. Her yaştaki kedi için uygundur. İçindekiler: Malt özü, yağlar, sebze türevleri, laktoz türevleri ve TGOS. Analiz: Ham protein    3 Ham yağ       39 Ham lif    3 Ham Kül    4,9 Su      12 Günlük Kullanım Miktarı: Günlük 5 cm 2,5 gr verilmesi tavsiye edilir. Direk olarak verilebilir veya yemeğine ilave edilebilir. Uzun tüylü ve çok temizlenen ırk kedilerde veya gerekli durumlarda, verilecek miktar 2 katına kadar çıkarılabilir. Yemeklerden önce verilmesi daha idealdir . Vitaminler Kedi Yararı Genel Destek, Sindirim Sistemi Formu Macun     12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

GİMCAT MULTİVİTAMİN MACUN 100GR

GİMCAT MULTİVİTAMİN MACUN 100GR

450,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

Bio PetActive Cati Malt Paste Kedi Tüy Yumağı Önleyici 25ml

Bio PetActive Cati Malt Paste Kedi Tüy Yumağı Önleyici 25ml

100,00 TL

Bio PetActive Cati Malt Paste Kedi Tüy Yumağı Önleyici 25ml

Bio Petactive BioEyes Göz Losyonu 50Ml

Bio Petactive BioEyes Göz Losyonu 50Ml

65,00 TL

Bio Petactive BioEyes Göz Losyonu 50Ml

BİNOO ORGANİK BALIK YAĞI (KEDİ) 100ML

BİNOO ORGANİK BALIK YAĞI (KEDİ) 100ML

75,00 TL

ALBİNO ORGANİK BALIK YAĞI (KEDİ) 100ML

BİNOO ORGANİK BALIK YAĞI (KEDİ) 100ML +E VİTAMİNLİ

BİNOO ORGANİK BALIK YAĞI (KEDİ) 100ML +E VİTAMİNLİ

75,00 TL

ALBİNO ORGANİK BALIK YAĞI (KEDİ) 100ML

SİLİKONLU TÜY TOPLAMA RULOSU

SİLİKONLU TÜY TOPLAMA RULOSU

50,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

CATİT KEDİ KAŞINMA APARATI

CATİT KEDİ KAŞINMA APARATI

50,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

Phermased Biocol Derma Cat Biotin Takviyesi 50 ML

Phermased Biocol Derma Cat Biotin Takviyesi 50 ML

50,00 TL

  12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

Crocus Kediler İçin Biotin Takviyesi 100ml

Crocus Kediler İçin Biotin Takviyesi 100ml

125,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

PET LOVE KEDİ KÖPEK KOKU GİDERİCİ LAVANTA ÖZLÜ 300 ML

PET LOVE KEDİ KÖPEK KOKU GİDERİCİ LAVANTA ÖZLÜ 300 ML

75,00 TL

Pet Love Lavanta Kokulu Pet Koku Giderici 300 MLKedi ve köpekler için, yaşadıkları ortamlarda oluşan kokuları gidermek için kullanılan, lavanta özlü, sprey formda koku giderici.* Lavanta özü içeriği sayesinde uygulandığı ortamda ferah ve hoş bir koku bırakır.* Petlerin yüzeylerde ve bulundukları bölgelerde oluşturduğu kötü kokuları kapsülleyerek emilime geçer.* Kedi ve köpeklerin dışkılarından kaynaklanan bakteri yayılımının önüne geçerek evde oluşan kötü kokuları önler.* Yoğun bakteri oluşumu olan pet yataklarında, kedi tuvaletlerinde ev içerisine püskürtülerek oda spreyi olarak da kullanılabilmektedir.* Antibakteriyel olma özelliğinin yanında yüksek kalite dezenfektanlar içermektedir.* Formülünde bulunan aromalar esans özlü değil yağ özlüdür, bu sebeple non-alerjan bir üründür.* Halı, ıslak zemin, parke gibi (ipek içerikli alanlar hariç) tüm yıkanabilir alanlara uygulanabilmektedir.Ürünün Kullanım Şekli* Petinizin kullandığı alanlara, koltuk, halı, kilim, gibi yüzeylere yaklaşık yarım metre mesafeden püskürtülerek uygulanması tavsiye edilmektedir.* Kedi kumlarına, yaklaşık yarım metre mesafeden kumu karıştırarak kumun topaklanmasına sebep vermeyecek şekilde uygulanması tavsiye edilmektedir.Uyarılar* Çocukların ulaşamayacağı bir yerde ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir.* Göz ile temasından sakınılmalıdır.* Kullanılacak alanın küçük bir bölgesinde test edilerek renk değişimine neden olup olmadığı kontrol edilmelidir.* Deri koltuklara ve benzeri malzemelere derideki boyar maddenin niteliğine bağlı olarak direkt kullanılmaması tavsiye edilmektedir.

PET LOVE KEDİ KÖPEK KOKU GİDERİCİ BEYAZ SABUN ÖZLÜ 300 ML

PET LOVE KEDİ KÖPEK KOKU GİDERİCİ BEYAZ SABUN ÖZLÜ 300 ML

75,00 TL

Pet Love Kedi ve Köpek için Beyaz Sabun Özlü Koku Giderici 300 MlPet Love Beyaz Sabun Kokulu Koku Giderici Sprey; Kedi ve köpekler için, yaşadıkları ortamlarda oluşan kokuları gidermek için kullanılan, beyaz sabun özlü, sprey formda koku giderici. * Beyaz sabun özü içeriği sayesinde uygulandığı ortamda ferah ve hoş bir koku bırakır. * Petlerin yüzeylerde ve bulundukları bölgelerde oluşturduğu kötü kokuları kapsülleyerek emilime geçer. * Kedi ve köpeklerin dışkılarından kaynaklanan bakteri yayılımının önüne geçerek evde oluşan kötü kokuları önler. * Yoğun bakteri oluşumu olan pet yataklarında, kedi tuvaletlerinde ev içerisine püskürtülerek oda spreyi olarakta kullanılabilmektedir. * Antibakteriyel olma özelliğinin yanında yüksek kalite dezenfektanlar içermektedir. * Formülünde bulunan aromalar esans özlü değil yağ özlüdür, bu sebeple non-alerjan bir üründür. * Halı, ıslak zemin, parke gibi (ipek içerikli alanlar hariç) tüm yıkanabilir alanlara uygulanabilmektedir. Ürünün Kullanım Şekli; * Petinizin kullandığı alanlara, koltuk, halı, kilim, gibi yüzeylere yaklaşık yarım metre mesafeden püskürtülerek uygulanması tavsiye edilmektedir. * Kedi kumlarına, yaklaşık yarım metre mesafeden kumu karıştırarak kumun topaklanmasına sebep vermeyecek şekilde uygulanması tavsiye edilmektedir.

KEDİ NANESİ OTU 250 ML

KEDİ NANESİ OTU 250 ML

85,00 TL

 Doğal Catnip Kedi Otu 250ml   Kediler için, ilgi çekmesini sağlayan ve rahatlatıcı etki yapan saf ve doğal catnip otu.* Kedilerin merkezi sinir sisteminde yer alan oyun merkezini uyararak etki yapmaktadır.* Oyun oynayarak rahatlamasını sağlamanın yanı sıra dışarıya çıkma ihtiyacını da azaltır.Ürünün Kullanımı;* Catnip otunu istediğiniz bölgeye, oyuncak veya tırmalama tahtası üzerine uygulayınız.* Etkisini tam olarak gösterebilmesi için bir kaç dakika bekleyiniz.  

KEDİ NANESİ OTU 45 ML

KEDİ NANESİ OTU 45 ML

50,00 TL

 Doğal Catnip Kedi Otu 45ml   Kediler için, ilgi çekmesini sağlayan ve rahatlatıcı etki yapan saf ve doğal catnip otu.* Kedilerin merkezi sinir sisteminde yer alan oyun merkezini uyararak etki yapmaktadır.* Oyun oynayarak rahatlamasını sağlamanın yanı sıra dışarıya çıkma ihtiyacını da azaltır.Ürünün Kullanımı;* Catnip otunu istediğiniz bölgeye, oyuncak veya tırmalama tahtası üzerine uygulayınız.* Etkisini tam olarak gösterebilmesi için bir kaç dakika bekleyiniz.

KEDİ KÖPEK HAP YUTTURMA ENJEKTÖRÜ

KEDİ KÖPEK HAP YUTTURMA ENJEKTÖRÜ

35,00 TL

PlastikŞeffaf hazneParmak uyumlu pistonYumuşak uçlu tablet tutucuKedi, köpek ve koyunlarda kullanılabilir.Enjektöre su çekildikten sonra ağız kısmına hap yerleştirilir ve su ile birlikte hayvanın hapı kolay bir şekilde yutması sağlanır.Ürün temizliği ılık su ile yapılabilir.Deterjan ve dezenfektan gibi ürünlerle temizlemeyiniz.

Paw Journey Kedi-Köpek Kolay Tarama Spreyi (Kıtık Açıcı) 100 ml

Paw Journey Kedi-Köpek Kolay Tarama Spreyi (Kıtık Açıcı) 100 ml

45,00 TL

Kolay tarama spreyi cildi nemlediri ve yavruların tüylerinin yumuşatarak kıtıkları gevşetmeye, tüylerdeki dolaşmayı serbest bırakmaya ve statik elektiriklenmeden kurtarmaya yardımcı olur. kedi, köpeklerin tüylerini yumuşatarak, nemi koruyarak ve geri kazandırarak kürkün pürüzsüz ve parlak olmasını saglıyarak elektiriklenmeyi ve statik elektiriği gidermeye yardımcı olur. 12 haftalık ve daha büyük kedi ve köpeklerde kullanıma uygundur.  Kedi ve köpeklerde tüy bakımına yardımcı olarak kullanılan bakım ürünüdür.