750 TL ve Üzeri Alışverişlerinize Ücretsiz Kargo

Gizlilik ve Güvenlik

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ ve GÜVENLİĞİ

      Mutlu Akvaryum’un online alış-veriş platformu mutluakvaryum.com 'a üye olmak ve/veya ürün sipariş etmek için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, 3. parti firma ve/veya kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Mutluakvaryum.com üyelerine ve müşterilerine, dönemsel olarak kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi, üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedirler. Mutluakvayum.com’a üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Mutluakvaryum.com üyelik bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklayarak ve kimseyle paylaşmayarak başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesine engel olur. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan uluslararası bir şifreleme standartıdır.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ VE İYZİCO

      Mutlu Akvaryum www.mutluakvaryum.com 'dan alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Bu nedenle güvenliği uluslararası olarak kanıtlanmış "İYZİCO" ödeme sistemi ile ödeme kabul etmekteyiz. İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın adres satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler mutluakvaryum.com bağımsız olarak "İYZİCO" üzerinde yer alan SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışveriş sonuçlanır ve tekrar mutluakvaryum.com dönüşünüz sağlanır.

      Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı'na karşı denetlenmektedir. Bu sebeple, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir. SSL sertifikalı "İYZİCO" ödeme sisteminin desteği ile hangi banka ile çalışıyor olursanız olun kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

E-POSTA GÜVENLİĞİ

      Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.