750 TL ve Üzeri Alışverişlerinize Ücretsiz Kargo

HAKKIMIZDA

      Firmamız 2014 yılında petshop mağazası olarak hizmete başlamıştır. Son yıllarda sadece şehrimize hizmet vermektense tüm yurdumuza hitap edinmeyi ilke edinerek 2018 yılında başlayan e-ticaret maceramız gün geçtikçe siz değerli dostlarımızın desteği ile hızla büyümeye devam etmiştir. Siz değerli dostlarımıza kaliteli hizmet, kaliteli ürün ve uygun fiyatı bir arada bulundurmayı kendine misyon eden firmamız her zaman sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyar.

      Müşterilerimizin memnun olduğu, onların isteklerine veya sorunlarına çözüm ürettiğimiz sürece başarı elde edeceğimizin ve bu başarının kalıcı olacağınının bilincindeyiz. Bu bilinç göz önüne alındığında, "memnuniyet" odaklı hizmet prensibimizin, markamız Mutlu Akvaryum ‘un en önemli değerlerinden biri olduğu aşikârdır ve bu değerin sürekliliğini sağlamak, daha uzun yıllar bu yolda hizmet verebilmek gayreti içerisindeyiz. "Memnuniyet ve Kalite" odaklı hizmet sunma gayretimize şahit olmuş değerli müşterilerimiz; ürün kalitesi ve gördükleri ilgiden duydukları memnuniyeti bizi tekrar tekrar ziyaret ederek göstermekte, bunun yanı sıra tanıdıkları ve bu alana ilgi duyan kişileri de bize yönlendirerek bizleri onure etmektedirler.

      Mutlu Akvaryum, müşterilerinin birinci derecede memnuniyeti ve güvenini daha da ileri noktaya taşımak için çalışmaktadır. Müşterilerimizin aldıkları hizmetten duyacağı memnuniyet ve güven; bizler için en büyük mutluluktur. Bu mutluluk duygusu; çalışma gücümüzün daha coşkulu ve arzulu olmasını önemli ölçüde pozitif etkilemektedir. Bu nedenle sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğumuzdur.

      MUTLU AKVARYUM ile tanıştıktan sonra memnuniyetlerini dile getirerek bizi daha da iyi hizmet vermeye teşfik eden müşterilerimize sonsuz teşekkür eder, sizi de bu “memnun” müşteri grubu içerisinde görmek isteriz.