750 TL ve Üzeri Alışverişlerinize Ücretsiz Kargo

Kargo ve Teslimat

Hangi kargo şirketi ile teslimat yapıyorsunuz?

      Mutluakvaryum.com ürünlerinizi, siz aksini belirtmedikçe SÜRAT Kargo ile göndermektedir. Siparişinize ait ürün/ürünler, SÜRAT Kargo ile belirttiğiniz adrese teslim edilecek şekilde işlem görür. Teslimat sırasında belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu size en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. Paketiniz, 48 saat içerisinde şubeye gidip teslim almamanız durumunda tarafımıza iade edilir. Teslim aldığınız ürünü kargo yetkilisi nezaretinde kontrol ederek teslim almanız çok önemlidir, sonrasında mağdur duruma düşmemeniz için lütfen bu konuda gerekli hassasiyeti gösteriniz. Ürününüz teslimat sürecinde zarar görmüş ise ürününüzü teslim almayıp, kargo yetkilisine tutanak tutturarak siparişi iade ediniz. Ürün en kısa sürede yenisiyle değiştirilerek size gönderilecektir. Ürünün hasarlı olduğuna dair, kargo yetkilisine tutanak tutturmamanız durumunda; ürün hasarından kaynaklanan zararın, kargo şirketinden tazmin edilemeyeceğinden bu bedelin tarafınıza iâdesi yapılamamaktadır.

Siparişlerin teslimat süresi ne kadar?

      Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-4 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Kargo ücretini ben mi ödüyorum?

      Mutluakvaryum.com'dan satın alabileceğiniz ürünlerin ortalama kargo bedelleri hesaplanmış ve bu bedel ürün/ürünler ödemesi sayfasında kargo bedeli başlığı altında toplam tutara yansıtılmıştır. Yaptığınız alışveriş için kargo ödemesini ürünü teslim alırken yapmanıza gerek yoktur. Siz alışverişinizi tamamlayıp ödemenizi gerçekleştirdikten sonra sadece ürünü teslim alıp tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Ürünün ücreti mağazanın belirlediği tutar üzerinde ise ÜCRETSİZ KARGO olarak tarafınıza teslim olacaktır. Mağazanın belirttiği tutarı Anasayfada SEPETİM bölümünden görebilirsiniz.