750 TL ve Üzeri Alışverişlerinize Ücretsiz Kargo
CADO PET ŞAMPUAN LAVANTA KOKULU 500 ml

CADO PET ŞAMPUAN LAVANTA KOKULU 500 ml

75,00 TL

CADO PET ŞAMPUAN LAVANTA KOKULU 500 ml

CADO PET ŞAMPUAN ÇİLEK KOKULU 500 ml

CADO PET ŞAMPUAN ÇİLEK KOKULU 500 ml

75,00 TL

CADO PET ŞAMPUAN ÇİLEK KOKULU 500 ml

CADO PET KÖPEK OYUN TOPU 1 NUMARA ( 5 CM )

CADO PET KÖPEK OYUN TOPU 1 NUMARA ( 5 CM )

75,00 TL

CADO PET KÖPEK OYUN TOPU 1 NUMARA ( 5 CM )

CADO PET KÖPEK OYUN TOPU 3 NUMARA ( 8 CM )

CADO PET KÖPEK OYUN TOPU 3 NUMARA ( 8 CM )

100,00 TL

CADO PET KÖPEK OYUN TOPU 3 NUMARA ( 8 CM )

CADO PET KEMİK DİŞLİK KÜÇÜK IRKLAR İÇİN ( KEMİK PLASTİK OYUNCAK )

CADO PET KEMİK DİŞLİK KÜÇÜK IRKLAR İÇİN ( KEMİK PLASTİK OYUNCAK )

20,00 TL

CADO PET KEMİK DİŞLİK KÜÇÜK IRKLAR İÇİN ( KEMİK PLASTİK OYUNCAK )

CADO PET KEMİK DİŞLİK BÜYÜK ( KÖPEK PLASTİK KEMİK OYUNCAK )

CADO PET KEMİK DİŞLİK BÜYÜK ( KÖPEK PLASTİK KEMİK OYUNCAK )

30,00 TL

CADO PET KEMİK DİŞLİK BÜYÜK ( KÖPEK PLASTİK KEMİK OYUNCAK )

Bio Pet Active Vitalidog Köpek Vitamin Macunu 100 Ml

Bio Pet Active Vitalidog Köpek Vitamin Macunu 100 Ml

150,00 TL

Tüm ırk köpekler için uygundur. Tüylü dostunuzun gelişimin tamamen sağlıklı bir şekilde tamlayabilmesi için özel olarka macun şeklinde üretilmiş vitamindir İçindekiler:  Vitamin A Ca- D-Pantotenat L-Karnitin Vitamin B1 Folik Asit Vitamin B12 Mos

Kedi - Köpek Basmalı Tarak Kedi - Köpek Basmalı Tarak

Kedi - Köpek Basmalı Tarak

50,00 TL

Kedi - Köpek Basmalı Pratik Kullanımlı Tarak

Maxisol Anne Sütü Destekli Yavru Köpek Süt Tozu 200 Gr Maxisol Anne Sütü Destekli Yavru Köpek Süt Tozu 200 Gr

Maxisol Anne Sütü Destekli Yavru Köpek Süt Tozu 200 Gr

45,00 TL

Yavru Köpekler İçin Süt Tozu Besin Takviyesi 200 gram Doğal Anne Sütü baz alınarak ve iceriğinde Protein, Vitamin, Mineral ve hayvansal Yağlarla dengeli bir formülasyon olarak hazırlanmış Yavru kediler için bir tamamlayıcı yem'dir. Annesinden erken ayrılmış yavruların veya anne sütü yeterli olmama durumunda tüm besinsel ihtiyacını karşılayan içeriğinde bulunan tüm vitamin ve minerallerle sağlıklı kas yapısı ve kemik gelişimine yardımcı olur. İçeriğindeki zengin vitamin, mineral, hayvansal yağlar ile Anne kedide Hamilelik ve Süt verme döneminde kullanılabilir.    Yavru Köpeklerin anne sütü ihtiyacını karşılamak için hazırlanmış süt tozu, vitamin, mineral içeren Taurin ile zenginleştirilmiş tamamlayıcı yemdir. Analitik Bileşenler Ham Protein :%22,Ham Yağ: %16 , Ham Kül %9 Ham Selüloz:%0,08 Kalsiyum (Ca) %1, Magnezyum(Mg)5 mg/kg Katkı Maddeleri (kg'da) Vitaminler, pro vitaminler ve kimyasal özellikleri tanımlanmış benzer etkiyi gösteren maddeler Vitamin A (E 672): 25000 IU/kg, Vitamin D3(E 671): 7500IU/kg, Vitamin E (3a700) :300 mg/kg, Taurin:1000 mg/kg KULLANIM TALİMATI Kedi süt tozu 25-30 c sıcaklığında su ile karıştırılarak homojen olması sağlanır.Her öğün yeniden hazırlanmalıdır.   MUTLU AKVARYUM  ÜRÜNLERİMİZİN HEPSİ FATURALI VE ORJİNAL GÖNDERİLMEKTEDİR.. LÜTFEN  ŞAHIS ALIMLARI İÇİN TC KİMLİK NUMARANIZI FİRMA ALIMLARI İÇİN FATURA BİLGİLERİNİZİ TARAFIMIZA ÖZEL MESAJ İLE İLETİNİZ.   KALİTE VE GÜVENİN ADRESİ OLARAK BU HOBİYE GÖNÜL VERMİŞ HERKESE DAHA İYİ VE HESAPLI ÜRÜNLER SUNABİLMEK İÇİN SİZİN DE DESTEKLERİNİZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ :)  BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ...

Bio PetActive Puppy Trainer Tuvalet Eğitim Spreyi 100ml

Bio PetActive Puppy Trainer Tuvalet Eğitim Spreyi 100ml

75,00 TL

Bio PetActive Puppy Trainer Tuvalet Eğitim Spreyi 100ml Bio PetActive Puppy Trainer Tuvalet Eğitim Spreyi 100ml Bio PetActive Puppy Trainer Ürün Kodu: 949005 Bio PetActive Puppy Trainer, yavru ve yetişkin köpeklerin genetiğinden esinlenilmiş çiş eğitim spreyi. Öne çıkan özellikler * Yavru ve genç köpeklerin tuvalet eğitimine yardımcı olan, tuvaletini sizin belirlediğiniz alana yapmasını sağlayan tuvalet eğitim spreyidir. * Alışkanlıkları unutturur, iç ve dış mekanda kullanımı uygundur. * Eğitimin tam olarak arzu edilen sonuca ulaşması köpek cinsine bağlıdır. Köpeğinizin eğitimini teşvik etmek için tuvalet ihtiyaçını belirlediğiniz alana yaptığı zamanlarda onları ödüllendirmeniz önerilir.

Polo Tüy Toplama Rulosu (30 Yaprak)

Polo Tüy Toplama Rulosu (30 Yaprak)

50,00 TL

Polo Tüy Toplama Rulosu Tüy Toplama Rulosu evinizde dökülen kedi ve köpek  tüy alıcı, saç gibi maddeleri kolaylıkla toplamanızı sağlar. Fayans, ahşap, halı, koltuk gibi yüzeylerdeki pislikleri anında temizler. Hayvanların tüylerinden rahatsız olan yaşlı ve bebekleri tüy toplama rulosu sayesinde rahatsız olmazlar.  Evinize ziyarete gelen misafirlerinizin hayvan tüylerinden şikayet etmenizi önler. Evde ofiste kullanabilirsiniz. Portatiftir. Çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.   Polo Tüy Topama Rulosu Özellikleri: Tüy Toplama Rulosu evinizde dökülen hayvan tüyü, saç gibi maddeleri kolaylıkla toplamanızı sağlar. Fayans, ahşap, halı, koltuk gibi yüzeylerdeki pislikleri anında temizler. Hayvanların tüylerinden yaşlı ve bebekler de tüy toplama rulosu sayesinde rahatsız olmazlar. Evinize ziyarete gelen misafirlerinizin hayvan tüylerinden şikayet etmenizi önler. Evde ofiste kullanabilirsiniz. Portatiftir. Çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.   Polo Tüy Topama Rulosu Kullanımı: Ürün üzerindeki koruyucu etiketi, kullanacağınız kadarını açın. Tüylü yüzeyde gezdirerek tüylerin yapışmasını sağlayın. Kullanılan etiketi kesim yerlerinden ayırın tekrar kullanım için temiz kısmına geçin. İstenmeyen toz, saç ve tüyler anında yapışır.  

Polo Yıkanabilir Tüy Toplama Rulosu 2'li Set Polo Yıkanabilir Tüy Toplama Rulosu 2'li Set

Polo Yıkanabilir Tüy Toplama Rulosu 2'li Set

250,00 TL

Polo Yıkanabilir Tüy Topama Rulosu 2 Li Set ile kıl tüy temizliği artık çok daha zahmetsiz. Özel bir silikon türünden imal edilmiş yapışkanlı yüzeyi sayesinde kıyafetleriniz, fayans ve ahşap yüzeyleriniz, halı ve kilimleriniz, koltuklarınızı rahatlıkla temizleyebileceksiniz. Etrafa dökülmüş kıl ve tüylerin temizliği, Polo Yıkanabilir Tüy Topama Rulosu 2 Li Set ile çok daha rahat. Üstelik ürünün temizlemesi de çok kolay. Temizlik sonrası yapışkanlı silindiri ılık su ile yıkayınız. Tüm kir, kıl ve tüy su ile beraber lavabo giderine akıp gidecektir. Polo Yıkanabilir Tüy Topama Rulosu 2 Li Set Ürün Özellikleri: Büyük boy ve küçük boy olarak 2 adettir. Ürünün bir tarafı silikon fırça diğer tarafı yapışkan yüzeylidir. Kıl, tüy ve diğer kirleri mükemmel bir şekilde temizler. Kullanımı kolay ve rahattır. Temizlemesi çok basit olup, su ile yıkamanız yeterlidir. Kıyafet, koltuk, halı, kısacası istediğiniz her yeri tüy ve tozlardan temizlemek için uygun ve güvenlidir. Polo Yıkanabilir Tüy Topama Rulosu 2 Li Set Ürün Ölçüleri: Büyük Boy: 19 cm x 10.5 cm Küçük Boy: 23 cm x 3 cm (Açık Konumda), 12 cm x 3 cm (Kapalı Konumda) Paket İçeriği: 1 adet Büyük Boy Sticky Buddy 1 adet Küçük Boy Sticky Buddy (Seyahatleriniz için ideal)

Polo Tüy Toplama Rulosu +1 Yedek (30 Yaprak)

Polo Tüy Toplama Rulosu +1 Yedek (30 Yaprak)

75,00 TL

Polo Tüy Toplama Rulosu +1 Yedek (30 Yaprak) Tüy Toplama Rulosu evinizde dökülen kedi ve köpek  tüy alıcı, saç gibi maddeleri kolaylıkla toplamanızı sağlar. Fayans, ahşap, halı, koltuk gibi yüzeylerdeki pislikleri anında temizler. Hayvanların tüylerinden rahatsız olan yaşlı ve bebekleri tüy toplama rulosu sayesinde rahatsız olmazlar.  Evinize ziyarete gelen misafirlerinizin hayvan tüylerinden şikayet etmenizi önler. Evde ofiste kullanabilirsiniz. Portatiftir. Çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.   Polo Tüy Topama Rulosu Özellikleri: Tüy Toplama Rulosu evinizde dökülen hayvan tüyü, saç gibi maddeleri kolaylıkla toplamanızı sağlar. Fayans, ahşap, halı, koltuk gibi yüzeylerdeki pislikleri anında temizler. Hayvanların tüylerinden yaşlı ve bebekler de tüy toplama rulosu sayesinde rahatsız olmazlar. Evinize ziyarete gelen misafirlerinizin hayvan tüylerinden şikayet etmenizi önler. Evde ofiste kullanabilirsiniz. Portatiftir. Çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.   Polo Tüy Topama Rulosu Kullanımı: Ürün üzerindeki koruyucu etiketi, kullanacağınız kadarını açın. Tüylü yüzeyde gezdirerek tüylerin yapışmasını sağlayın. Kullanılan etiketi kesim yerlerinden ayırın tekrar kullanım için temiz kısmına geçin. İstenmeyen toz, saç ve tüyler anında yapışır.

Bio Pet Active Vitalidog Junior Yavru Köpek Vitamin Macunu 100 Ml

Bio Pet Active Vitalidog Junior Yavru Köpek Vitamin Macunu 100 Ml

150,00 TL

Pet Active Vitalidog Junior Yavru Köpekler İçin Vitamin Macunu 100 ml Yavru köpeklerin sağlıklı gelişimini destekleyen Vitamin , L-Karnitin, Dikalsiyum fosfat ve MOS içerikli premikstir. Yavru köpeğinize dengeli vitamin kombinasyonu sunar. İçindekiler: Vitamin A, Vitamin D3, Ca- D-Pantotenat, Niasin, L-Karnitin , Vitamin B6, Vitamin B1, Vitamin B2, Folik asit, Biotin, Vitamin B12, Dikalsiyum fosfat, MOS İçeriğindeki; L-Karnitin;Yavrunuzun sağlıklı kasların gelişimine yardımcı olarak ve vücudun etkili bir şekilde yağ yakmasına olanak sağlar. Dolayısıyla karnitin fiziksel efor sırasında, özellikle uzun süreli olduğunda, oldukça faydalı ve etkilidir. Bazı köpek cinslerinde (Boxer, Doberman, Cocker Spaniel vb.) ciddi kalp hastalıkları genellikle vücut tarafından karnitinin yetersiz üretimiyle ilgilidir. Dikalsiyum fosfat:Kalsiyum ve fosfat kemik ve dişlerin yapısında yer alır. Kedi ve köpekler için optimum kalsiyum fosfat oranı vardır. Kalsiyum ve fosfat ihtiyacının yeterince karşılanmaması ve bu dengenin bozulması durumunda özellikle hızlı büyüme döneminde olan yavrularda ömür boyu düzeltilemeyecek iskelet sorunlarına yol açabilir. Mannan-oligasakkarit (MOS):Bağırsaklardaki dengeli bir bakteri popülasyonuna katkıda bulunur. Bağırsakta yaşayan zararlı bakterilere karşı da etkilidirler.Patojen bakterilerin bağırsak mukozasına bağlanmayı önleyerek gelişmesini engellerler. Böylece sindirim sistemini destekler. Kullanım Şekli:Vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla yavru köpeklerin her 1 kg canlı ağırlığı için günde 0,5 gram (0,5 gram yaklaşık 1 cm) mamalarına ilave edilir veya direkt verilir. Oda sıcaklığında veriniz.

Polo Köpük Şampuan Puppy 225+25 Ml

Polo Köpük Şampuan Puppy 225+25 Ml

125,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

Polo Köpük Şampuan Çilek Kokulu 225+25 Ml

Polo Köpük Şampuan Çilek Kokulu 225+25 Ml

125,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

Polo Köpük Şampuan Narçiçeği  Kokulu 225+25 Ml

Polo Köpük Şampuan Narçiçeği Kokulu 225+25 Ml

125,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

Polo Çilek Kokulu Şampuan 250 Ml

Polo Çilek Kokulu Şampuan 250 Ml

75,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

Polo Puppy Pudra Kokulu Yavru Köpek Şampuanı 250 ml

Polo Puppy Pudra Kokulu Yavru Köpek Şampuanı 250 ml

75,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

Polo Aleo Vera Özlü Kedi-Köpek Şampuanı 250 ml

Polo Aleo Vera Özlü Kedi-Köpek Şampuanı 250 ml

75,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

Maxisol Anne Sütü Destekli Yavru Köpek Süt Tozu X 5 ADET  ( Toplam 1 kg )

Maxisol Anne Sütü Destekli Yavru Köpek Süt Tozu X 5 ADET ( Toplam 1 kg )

175,00 TL

Yavru Köpek Süt Tozu X 5 ADET  ( Toplam 1 kg )

BAHÇE BAĞLAMA ÇELİK HALAT 5 METRE

BAHÇE BAĞLAMA ÇELİK HALAT 5 METRE

300,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

BAHÇE BAĞLAMA ÇELİK HALAT 3 METRE

BAHÇE BAĞLAMA ÇELİK HALAT 3 METRE

250,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

SJ KÖPEK GEZDİRME TASMASI 3M

SJ KÖPEK GEZDİRME TASMASI 3M

150,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

SJ KÖPEK GEZDİRME TASMASI 5M

SJ KÖPEK GEZDİRME TASMASI 5M

175,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

POLO PRESTIGE OTOMATİK GEZDİRME TASMA XS 3 METRA - KIRMIZI

POLO PRESTIGE OTOMATİK GEZDİRME TASMA XS 3 METRA - KIRMIZI

375,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

POLO PRESTIGE OTOMATİK GEZDİRME TASMA XS 3 METRE - SİYAH

POLO PRESTIGE OTOMATİK GEZDİRME TASMA XS 3 METRE - SİYAH

375,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

POLO PRESTIGE OTOMATİK GEZDİRME TASMA S  4 METRE -  MAVİ

POLO PRESTIGE OTOMATİK GEZDİRME TASMA S 4 METRE - MAVİ

450,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

POLO PRESTIGE OTOMATİK GEZDİRME TASMA S  4 METRE - KIRMIZI

POLO PRESTIGE OTOMATİK GEZDİRME TASMA S 4 METRE - KIRMIZI

450,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

POLO PRESTIGE OTOMATİK GEZDİRME TASMA S  4 METRE-SİYAH

POLO PRESTIGE OTOMATİK GEZDİRME TASMA S 4 METRE-SİYAH

450,00 TL

12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.