750 TL ve Üzeri Alışverişlerinize Ücretsiz Kargo

Arama Sonuçları ( 7 )

Hills Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 1.5 KG Ücretsiz Kargo

Hills Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 1.5 KG

750,00 TL

  Hills Adult Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 1.5 Kg   HILL'S SCIENCE PLAN Adult Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması , 1-6 yaş arası yetişkin kedilerin sağlıklı kilosunu korumak için benzersiz bir Kilo Kontrol Formülüne sahip lezzetli sos içerisindeki nefis et parçalarından oluşan düşük tahıllı kedi maması. Yüksek kaliteli ve sindirimi kolay malzemelerle üretilmiş enerji gereksinimlerini karşılamak için özellikle formüle edilmiş tam dengeli mükemmel lezzette Premium Kedi Mamasıdır. Kedilerin zinde ve aktif kalmasına yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmış olan L-karnitin ilavesi Sağlıklı üriner sistem için kontrollü mineral seviyeleri Atikliği korumaya yardımcı olmak için yüksek seviyelerde L-lisin ve düşük yağ içeriği Hills Düşük Tahıllı Kedi Maması günlük kullanım için uygun olan ve yetişkin kediler için gerekli olan günlük besin ihtiyacını karşılamaktadır. Yetişkin kedilerin sağlıklı beslenmesi ve dengeli kilo alımı için Hills Adult Kuzu Etli Kedi Mamasını tercih etmeniz mümkündür. 12 aylıktan 6 yaşına kadar ki dönemde yetişkin kediler için özel formüle edilmiş bir kedi mamasıdır. Hills Yetişkin Kedi Maması ile kedilerinizin formda ve sağlıklı şekilde büyümesini sağlayabilirsiniz. En İyi Kedi Maması kedinizin kilo kontrolünü de sağlamasına yardımcı olur.

Hills Tuna Balıklı Yetişkin Kedi Maması 1.5 KG Ücretsiz Kargo

Hills Tuna Balıklı Yetişkin Kedi Maması 1.5 KG

750,00 TL

Hills Science Plan Tuna Balıklı Kedi Maması 1,5 kgHills Science Plan Tuna Balıklı Kedi Maması 1,5 KG 1 yaşından büyük kedilerin tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılamak için uzman veteriner hekimler tarafından geliştirilmiş tam mamadır. Detaylı Açıklama :*Bağışıklık sistemini destekleyen, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan formül*Sağlıklı sodyum ve protein oranları*Üriner sistemin sağlığını destekleyen dengeli mineral oranları ve idrar pH'ı*Besin maddelerinin ideal düzeyde emilimini sağlayan yüksek sindirilebilirliğe sahip içerikler*Farklı Tat Alternatifi: Ton Balıklı Formülasyon İçerik :Ton Balıklı: Tavuk ve hindi unu, mısır unu, pirinç unu, hayvansal yağ, mısır gluteni unu, ton balığı unu, dijest, kurutulmuş pancar küspesi, potasyum klorid, balık yağı, kalsiyum sülfat, taurin, L-lizin hidroklorid, L-tritofan, vitaminler ve iz elementler. Doğal olarak karıştırılmış tosoferoller, sitrik asit ve kuşburnu özü ile korunmaktadır.

Hills Science Plan Sp Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 3 Kg Ücretsiz Kargo

Hills Science Plan Sp Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 3 Kg

900,00 TL

Hills Kitten Tavuklu Yavru Kuru Kedi Maması 3 kg Hill's™ Science Plan™ Kitten Chicken bağışıklık ve sindirim sistemini desteklemek için formüle edilmiştir. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan ve ideal seviyelerde DHA katkısına sahiptir. Temel Faydalar: Evcil hayvanlarınızın yaşamını dönüştüren, etkisi klinik olarak kanıtlanmış mama. Hill's™ Science Plan™ Kitten Chicken bağışıklık ve sindirim sistemini desteklemek için formüle edilmiştir. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan ve ideal seviyelerde DHA katkısına sahiptir.

Hills Tavuk Etli Yetişkin Kedi Maması 1.5 KG Ücretsiz Kargo

Hills Tavuk Etli Yetişkin Kedi Maması 1.5 KG

750,00 TL

Hills Science Plan Tavuklu Kedi Maması 1,5 KG   1 yaşından büyük kedilerin tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılamak için uzman veteriner hekimler tarafından geliştirilmiş tam mamadır.    Detaylı Açıklama : *Bağışıklık sistemini destekleyen, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan formül*Sağlıklı sodyum ve protein oranları*Üriner sistemin sağlığını destekleyen dengeli mineral oranları ve idrar pH'ı*Besin maddelerinin ideal düzeyde emilimini sağlayan yüksek sindirilebilirliğe sahip içerikler*Arttırılmış lezzet   İçindekiler : Tavuklu ( % 36, Toplam kanatlı ürünü %56): Toplam kanatlı unu, buğday, hayvansal yağ, mısır, mısır gluteni unu, pirinç, sakatat, mineraller, kurutulmuş pancar küspesi, balık yağı, potasyum klorid, kolin klorid, DL-methionin, tuz, taurin, L-lizin hidroklorid, iz elementle. Doğal tokoferal ce sitrik asit ile korunmaktadır.    Günlük Besleme Miktarları & Besin Değerleri : Bu aralıklar yalnız bir başlangıç noktasıdır çünkü evcil hayvanların ihtiyaçları değişiklik gösterir. Verilecek miktarı ideal vücut ağırlığına göre ayarlayınız.

Hills Tuna Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 KG Ücretsiz Kargo

Hills Tuna Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 KG

825,00 TL

 Hill's Science Plan Tuna Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,5 KG   * 1-7 yaş aralığındaki, kısırlaştırılmış dişi ya da erkek yaşlı kedilerin tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılamak için uzman veteriner hekimler tarafından geliştirilmiş tam mama * Kilo alımını önlemeye yardımcı olan düşük enerji ve yağ oranı * Yağ yakımının hızlandırılmasında etkili L-karnitin katkısı * Yağsız kas ağırlığının korunmasına yardımcı L-lisin katkısı * Üriner sistemin sağlığını destekleyen ve böbrekleri koruyan dengeli mineral oranları ve idrar pH'ı * Bağışıklık sistemini destekleyen etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan formül   Kısırlaştırılmış kedilerin her hayat evresinde ideal ağılıklarını ve sağlıklarını korumalarına yardımcı olan kusursuz beslenme. Kısırlaştırılmış kedinizin tüm hayatı boyunca özel beslenme ihtiyaçları bulunmaktadır. İşte bu nedenle Hills Science Plan Sterilised Cat kedinizin uzun süreli beslenmesine uygun olarak, yetişkin ve yaşlı evrelerinde sağlığının korunubilmesi için formüle edilmiştir. Kedilerin sağlıklı ve fit olmasını sağlayan yüksek seviyelerde L-karnitin. Özellikle yaşlı kedilerde sağlıklı üriner sistem böbrek fonksiyonlarını destekleyen kontrollü mineral ve PH seviyeleri. Kedilerin vücutlarında yağ depolamalarını önlemesine yardımcı olan üyksek seviyelerde lizin ve kontrollü seviyede kalori. Yaşlanmaya bağlı ortaya çıkan serbest radikallerin nötralize edilmesine ve bağışıklık sisteminin desteklenmesine yardımcı olan E ve C vitamini gibi antioksidanlar. Besin katkı maddeleri:  Vitamin A E 672 16,000 IU / kg, vitamin D3 E 671 943 IU / kg, demir E1 99.3 mg / kg, iyot E2 1.6 mg / kg, bakır E4 9.8 mg / kg, manganez E5 10.3 mg / kg, çinko E6 205.5 mg / kg, selenyum E8 0.3 mg / kg.  Korumak için doğal malzemeler kullanarak ve doğal antioksidanlar.   Mamanın Analizi;Ham protein %32,60, ham yağ %11,10, ham lif %1,40, ham kül %5,60, kalsiyum %  0,74, fosfor %  0,69, sodyum %  0,52, potasyum % 0,85, magnezyum % 0,09, vitamin E 550 mg, vitamin C 70 mg, beta karoten 1,5 mg, taurine 2250 mg, L-carnitine 470 mg.

Hills Science Plan Sp Kitten Tuna Balıklı Yavru Kedi Maması 1,5 Kg

Hills Science Plan Sp Kitten Tuna Balıklı Yavru Kedi Maması 1,5 Kg

500,00 TL

Hills Yavru Kedi Maması Ton Balıklı 1,5 kg Hills yavru kedi maması, yavru kedi, hamile kedi ve emziren anne kediler için, besleyici içerik ile özel formüle edilmiş kuru kedi mamasıdır. Yavru kedilerin yaşamlarına iyi bir başlangıç yapabilmesi için özel olarak hazırlanmıştır. Hills mama, yavru kediler için, sütten kesilme döneminden 12 aylık olana kadar kullanabileceğiniz kuru kedi mamasıdır. Anne kediler için ise hamilelik döneminden süt verme dönemi sonuna kadar kullanabileceğiniz ekstra besleyici kuru kedi mamasıdır. Hills yavru maması, kedi yavruları için, sağlıklı bağışıklık sisteminin oluşumunu sağlayan ve antioksidan içeriği klinik olarak kanıtlanmış yavru kedilerin ihtiyaç duyduğu bütün besin maddelerini içeren ton balıklı kuru kedi mamasıdır.* Hills ton balıklı yavru kedi maması dengeli sodyum ve fosfor oranına sahiptir.* Sadece anne sütünde bulunan, beyin ve görme fonksyonlarının gelişimlerine yardımcı DHA katkılı yavru kedi mamasıdır.* İçerdiği kalsiyum ve fosfor kemik yapılanmasına, protein güçlü bir kas gelişimine yardımcıdır.* Enerji, günlük gereksimini karşılamak üzere arttırılmıştır.* İçerdiği kalsiyum, yavrunun kemik ve diş gelişimine yardımcıdır.* Magnezyum, idrar kanalında kristallerin oluşumuna yardımcı olduğundan diyetteki miktarı azaltılmıştır.* Bileşenlerin yüksek sindirilebilir özellikte olması, dışkılama miktarını azaltır. Besin maddeleri miktarının fazla olması ürünü, hamile ve emziren dişilerin beslenmesi için de uygun kılmaktadır.* Enerjisi zenginleştirilmiş formülüyle mama, annenin vücut ağırlığını korumasına yardımcı olur.* Hills yavru kedi mamasının tanecikleri çok küçük yavruların dahi kolayca yiyebileceği şekil ve boyutlardadır.* Ton balıklı yavru kedi maması tanecikleri ortalama 8 x 8 mm ebatlarındadır. Yavru Kedi Mamasının İçeriği; Tavuk ve hindi unu, mısır, hayvansal yağlar, ton balığı unu, mısır gluten unu, hidrolize protein, keten tohumu, kurutulmuş pancar küspesi, balık yağı, bitkisel yağ ve mineraller. Yavru Kedi Mamasının Analizi;Ham protein % 37,3, ham yağ % 24,1, ham lif % 1,20, ham kül % 7,3, kalsiyum % 1,4, fosfor % 1,1, sodyum % 0,48, potasyum % 0,82, magnezyum % 0,10, vitamin A 8556 IU/kg, vitamin D3 878 IU/kg, vitamin E 600 mg/kg, vitamin C 90 mg/kg, beta karoten 1,5 mg/kg.Günlük Beslenme Tavsiyesi; Vücut Ağırlığı (kg) 1 - 3 Ay 4 - 6 Ay 7 - 12 Ay 0,50 kg 30 gr - - 1 kg 50 gr - - 1,5 kg - 55 gr - 2 kg - 70 gr 55 gr 3 kg - 95 gr 75 gr 4 kg - - 95 gr 5 kg - - 110 gr   Hamile Kediler İçin Vücut Ağırlığı (Kg) Günlük Beslenme Miktarı (Gr) 3 kg 75 gr 4 kg 95 gr 5 kg 110 gr 6 kg+ 20 gr/kg

Hills Science Plan Sp Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 Kg

Hills Science Plan Sp Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 Kg

500,00 TL

Hills Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 Kg Hills yavru kedi maması, 3 haftalıktan 1 yaşa kadar olan kedi yavruları, hamile ve emziren kediler için, büyümekte olan yavruların ihtiyaç duyduğu bütün besin maddelerini içeren, sağlıklı ve lezzetli yavru kedi mamasıdır.* Yavru kedi mamasının içerdiği, besin maddelerinin değeri yüksektir, böylece hamile ve emziren dişilerin beslenmesi için de uygun kuru kedi mamasıdır. Bu dönemde anneler yavrular için çok büyük miktarlarda besin maddesi temin etmek durumundadır. Enerjisi zenginleştirilmiş formülüyle Hills yavru kedi maması annenin vücut ağırlığını korumaya yardımcı olur.* Yavru kedi mamasının içeriğinde bulunan kalsiyum ve fosfor kemik ve diş gelişimine, protein güçlü bir kas gelişimine yardımcıdır.* Enerji, günlük gereksimini az miktarlarla karşılamak üzere arttırılmıştır.* İçeriğinde bulunan magnezyum, idrar kanalında kristallerin oluşumuna yardımcı olduğundan diyetteki miktarı azaltılmıştır.* Bileşenlerin yüksek sindirilebilir özellikte olması, dışkılama miktarını azaltır.* İçeriğinde bulunan DHA beyin gelişimini ve görme fonksiyonlarını destekler.* Hills kedi mamaları yapay koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı madde içermez.Yavru Kedi Mamasının İçeriği;Toplam kanatlı eti % 45, tavuk eti % 29, tavuk ve hindi unu, mısır, hayvansal yağlar, digest, mineraller, balık yağı, kurutulmuş pancar posası, keten tohumu, sebze yağı, selüloz.Yavru Kedi Mamasının Analizi;Ham protein % 37,80, ham yağ % 23,90, DHA % 0,15, ham lif % 1,50, ham kül % 7,20, kalsiyum % 1,30, fosfor % 1,10, sodyum % 0,49, potasyum % 0,83, magnezyum % 0,10, vitamin E 600 mg, vitamin C 90 mg, beta karoten 1,50 mg, vitamin A 10542 IU, vitamin D3 1024 IU, demir 63,4 mg, iyodin 1,0 mg, bakır 6,3 mg, manganez 6,6 mg, çinko 131 mg, selenyum 0,1 mg, doğal antioksidanlar. Yavru Kedi Beslenme Tavsiyesi; Vücut Ağırlığı (kg) 1 - 3 Ay 4 - 6 Ay 7 - 12 Ay 0,50 kg 30 gr - - 1 kg 50 gr - - 1,5 kg - 55 gr - 2 kg - 70 gr 55 gr 3 kg - 95 gr 75 gr 4 kg - - 95 gr 5 kg - - 110 gr   Hamile Kediler İçin Vücut Ağırlığı (Kg) Günlük Beslenme Miktarı (Gr) 3 kg 75 gr 4 kg 95 gr 5 kg 110 gr 6 kg + 20 gr/kg

Bu Aramada Toplam (7) Adet Ürün Bulundu