750 TL ve Üzeri Alışverişlerinize Ücretsiz Kargo

Arama Sonuçları ( 28 )

PURINA GOURMET KIYILMIŞ HİNDİ ETLİ 85GR

PURINA GOURMET KIYILMIŞ HİNDİ ETLİ 85GR

30,00 TL

PURINA GOURMET KIYILMIŞ HİNDİ ETLİ 85GR

PRO NUTRITION CROCKTAIL ADULT HİNDİLİ 2 KG

PRO NUTRITION CROCKTAIL ADULT HİNDİLİ 2 KG

500,00 TL

Açıklama Faydalar Kıl yumağı kontrolü (bitki özleri):Malt buğday ve bitki özlerinin kombinasyonu ve uygun bir ham lif seviyesi tüy yumaklarını sınırlar. Kontrollü idrar pH’ı:Mineral dengesi ve azaltılmış seviyesi böbreğin aşırı yüklenmesini sınırlar ve optimal bir idrar pH’ı sağlamaya yardımcı olur. Sağlıklı cilt ve ipeksi bir tüy:Biotin ve şelatlı çinko, sağlıklı bir cilt ve ipeksi bir tüyü desteklemek için esansiyel yağ asitlerinin (Omega 6 ve 3) optimal dengesi ile birlikte dahil edilmiştir. İçindekiler Kurutulmuş hayvansal proteinler (%25 min.) (tavuk, ördek, hindi min %4). Mısır. Buğday. Hayvansal yağ. bezelye. Mısır glüteni. Hayvansal protein hidrolizatları. Keten tohumu. ördek yağı. elma lifleri. Bakla lifleri. Pancar posası. Balık otolizatları (%0,5). Amonyum Klorür. Bitki özleri. Bira mayası. Kil. metiyonin. Deniz tuzu. Taurin. Malt buğdayı. Frukto-oligosakkaritler. Yuka. Biberiye özleri. Enterococcus faecium (4b1707) (Probiyotikler). Vitaminler ve eser elementler. Hacme göre içerik Ham protein %31. Ham yağ %16. Ham selüloz %3,5. İnorganik madde %6.5. Kalsiyum %1.2. Fosfor %0.85. Sodyum %0.51. Potasyum %0.45. Magnezyum %0.11. Linoleik asit 31.3 g/kg. Alfa-linolenik asit 10.7 g/kg. EPA + DHA 0,06 g/kg. Lisin 19.7 g/kg. Metiyonin 6.9 g/kg. Taurin 1.320 mg/kg. Bakır 16 mg/kg. Çinko 120 mg/kg (çinko şelat 24 mg/kg). Manganez 74 mg/kg. İyot 1,3 mg/kg. Selenyum 0,5 mg/kg (organik selenyum 0,09 mg/kg). A Vitamini 13.200 kullanıcı arabirimi. D3 Vitamini 1.200 kullanıcı arabirimi. E Vitamini 120 Kullanıcı Arayüzü. B1 Vitamini 72 mg/kg. B2 Vitamini 3.4 mg/kg. Pantotenik asit 10.5 mg/kg. B6 Vitamini 4 mg/kg. B12 Vitamini 0,018 mg/kg. Vitamin PP 39 mg/kg. Biyotin 1,2 mg/kg. Folik asit 2.3 mg/kg. Kolin klorür 3.450 mg/kg. Metabolize edilebilir enerji 3.935 kcal/kg. Enterococcus faecium 1×10 9UFC/kg. Talimatlar Evcil hayvanın önceki mamasından geçiş sırasında mamayı kademeli olarak, doğrudan poşetten veya poşetin üzerinde basılı tayınlama tablosuna göre rehidrate olarak servis edin. Günlük miktarlar hayvanın cinsine, ağırlığına ve aktivitesine göre ayarlanmalıdır. Bol miktarda içme suyu sağlayın. Saklama önlemleri: Yiyeceklerin kalitesini korumak için serin, karanlık ve kuru bir yerde saklayın. DIŞ MEKAN Kedinin optimum ağırlığı 2 kilo 3 kilo 4 kilo 5 kilo 6 kilo Günlük miktar 40 gr 60 gr 80 gr 100 gram 120 gr Ortalama süre (gün cinsinden) (2 kg’lık torba) 50 33 25 20 17 Ortalama süre (gün olarak) (10 kg’lık torba) 250 167 125 100 83 KAPALI Kedinin optimum ağırlığı 2 kilo 3 kilo 4 kilo 5 kilo 6 kilo Günlük miktar 35 gr 50 gram 70 gr 85 gr 105 gr Ortalama süre (gün cinsinden) (2 kg’lık torba) 57 40 29 24 19 Ortalama süre (gün olarak) (10 kg’lık torba) 286 200 143 118 95

Bio Pet Active Glucochond Plus Gel Eklem Güçlendirici 100 Ml

Bio Pet Active Glucochond Plus Gel Eklem Güçlendirici 100 Ml

200,00 TL

Kediniz için Glucochond Plus Gel doku,kıkırdak ve eklemlerin sağlıklı gelişimini destekler. Kedi için eklem ve kas koruyucu ve teda vi destekleyicidir. Kedilerin kas ve eklem sağlığını destekleyerek aktif yaşamlarında daha hareketli olmalarını sağlayarak hayat kalitesini arttırır.Kedilerin ihtiyaç duyduğu kalsiyumun alınmasını sağlayarak kemik ve diş yapısına destek olur. Kondroitin; kıkırdak dokusu, mukoza, tendon bağ dokusu ve göz yapı taşı olarak görev yapar.Type 2 Collagen içeriği ile eklem sıvısı desteği verilerek eklem sağlığı korunur. Glucochond plus gel kondriotin ve glukozamin içeriği ile formüle edilerek etkisi yüksek seviyeye çıkartılmıştır.İçeriğinde bulunan MSM (methylsulfonylmethane), Vitamin C, D3, mangan ve gerekli diğer vitaminler ile eklem yada kıkırdak bölgelerindeki ağrıları azaltır ve direnci arttırır.Boswellia Serrata ise eklemlerde yaşanan yangının ve buna bağlı ağrının giderilmesinde ve kedilerin yaşam kalitesinin yükseltilmesine yardımcı olur.  

Animonda Carny Duo Ton Balığı ve Tavuklu Kedi Konservesi 70 Gr

Animonda Carny Duo Ton Balığı ve Tavuklu Kedi Konservesi 70 Gr

50,00 TL

Animonda Carny Duo Ton Balığı Mousse ve Tavuklu Kedi Konservesi 70gr Bu yenilikçi ürün, öğün aralarında özel bir ikramdır. DUO ile isim her şeyi anlatıyor:Farklı kıvamlarda iki kat tavuk ve ton balığı filetosu sadece görsel bir vurgu değil, aynı zamanda lezzet açısından da gerçek bir vurgu. - Tavuk ve ton balığı lezzetleri- İki lezzetli katman halinde servis edilir- Eşsiz lezzet Bileşim:%44,5 ton balığı, %20 tavuk fileto, patates nişastası, ayçiçek yağı. Analitik bileşenler:Protein %12, yağ içeriği %1, ham lif %0,5, ham kül %1,5, nem %85

Animonda Carny Duo Ton Balığı ve Tavuklu Jöleli Kedi Konservesi 70gr

Animonda Carny Duo Ton Balığı ve Tavuklu Jöleli Kedi Konservesi 70gr

50,00 TL

Animonda Carny Duo Ton Balığı ve Tavuklu Mousse Kedi Konservesi 70gr Bu yenilikçi ürün, öğün aralarında özel bir ikramdır. DUO ile isim her şeyi anlatıyor:Farklı kıvamlarda iki kat tavuk ve ton balığı filetosu sadece görsel bir vurgu değil, aynı zamanda lezzet açısından da gerçek bir vurgu. - Tavuk ve ton balıklı lezzetler- İki lezzetli katmanda servis edilir- Rakipsiz lezzet Bileşim:%19 ton balığı, %17 tavuk fileto, %7 karides, patates nişastası, ayçiçek yağı. Analitik Bileşenler:Protein %8,5, Yağ İçeriği %1,5, Ham Lif %0,5, Ham Kül %1,5, Nem %88.

Eastland Catnipli Balık Şeklinde Tüylü Kedi Oyuncağı 6,3x3,5 Cm

Eastland Catnipli Balık Şeklinde Tüylü Kedi Oyuncağı 6,3x3,5 Cm

75,00 TL

EASTLAND BALIK CATNİP TÜYLÜ KEDİ OYUNC. 6,5x3,5 CM KEDİ OTU Kedi otu, kedi feromonlarına benzer doğal bir madde içeren nane benzeri bir bitkidir. Etkileri arasında artan heyecan ve oyun oynama isteği, rahatlama ve salya salgılama bulunur. Kedinin ilgisi koku duyusu ile etkinleşir, ancak yendiği zaman kedi otu ayrıca folik asit ve B29 vitamini gibi yararlı maddeleri de sağlar.

Eastland Matatabi Catnip Tüylü Kedi Oyuncağı 5 Cm

Eastland Matatabi Catnip Tüylü Kedi Oyuncağı 5 Cm

75,00 TL

EASTLAND MATATABİ CATNİP TÜYLÜ KEDİ OYUNCAĞI 5 CM MATATABI Gümüş Asma olarak da bilinen Matatabi (Actinidia Polygama), Doğu Asya'nın yüksek dağlık bölgelerinde yetiştirilen yaprak döken tırmanma asmadır. Kivi kokusuna benzeyen meyve kümeleri üretir. Geleneksel Çin ve Japon tıbbında yüzyıllardır koruyucu bir sağlık yardımı olarak kullanılmaktadır ve hala çeşitli hastalıklar için alternatif bir tedavi olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Matatabi'nin uzun zamandır kedilerde rahatlatici bir etki yarattığı bilinmektedir. Kediyi rahatlatır; tatlı çay benzeri kokuya sahip bir bileşendir. Kedi otunun yarattığı etkiye benzer, ancak daha yoğun görünür. Kedi otuna karşı bağışıklığı olan birçok kedi Matatabi'ye olumlu cevap verecektir. Tipik davranışlar arasında yuvarlanma, çene ve yanak sürtünmesi, salya akması ve yalama bulunur.   KEDİ OTU Kedi otu, kedi feromonlarına benzer doğal bir madde içeren nane benzeri bir bitkidir. Etkileri arasında artan heyecan ve oyun oynama isteği, rahatlama ve salya salgılama bulunur. Kedinin ilgisi koku duyusu ile etkinleşir, ancak yendiği zaman kedi otu ayrıca folik asit ve B29 vitamini gibi yararlı maddeleri de sağlar.

Eastland Catnipli Peluş Ayıcık Kedi Oyuncağı 15 cm

Eastland Catnipli Peluş Ayıcık Kedi Oyuncağı 15 cm

50,00 TL

EASTLAND CATNİPLİ  PELUŞ OYN. AYICIK KEDİ OTU Kedi otu, kedi feromonlarına benzer doğal bir madde içeren nane benzeri bir bitkidir. Etkileri arasında artan heyecan ve oyun oynama isteği, rahatlama ve salya salgılama bulunur. Kedinin ilgisi koku duyusu ile etkinleşir, ancak yendiği zaman kedi otu ayrıca folik asit ve B29 vitamini gibi yararlı maddeleri de sağlar.

Eastland Matatabi Catnip Ayıcık Lolipop Kedi Oyuncağı 9,5 Cm

Eastland Matatabi Catnip Ayıcık Lolipop Kedi Oyuncağı 9,5 Cm

75,00 TL

EASTLAND MATATABİ CATNİP AYICIK KEDİ LOLİPOP9,5 CM MATATABI Gümüş Asma olarak da bilinen Matatabi (Actinidia Polygama), Doğu Asya'nın yüksek dağlık bölgelerinde yetiştirilen yaprak döken tırmanma asmadır. Kivi kokusuna benzeyen meyve kümeleri üretir. Geleneksel Çin ve Japon tıbbında yüzyıllardır koruyucu bir sağlık yardımı olarak kullanılmaktadır ve hala çeşitli hastalıklar için alternatif bir tedavi olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Matatabi'nin uzun zamandır kedilerde rahatlatici bir etki yarattığı bilinmektedir. Kediyi rahatlatır; tatlı çay benzeri kokuya sahip bir bileşendir. Kedi otunun yarattığı etkiye benzer, ancak daha yoğun görünür. Kedi otuna karşı bağışıklığı olan birçok kedi Matatabi'ye olumlu cevap verecektir. Tipik davranışlar arasında yuvarlanma, çene ve yanak sürtünmesi, salya akması ve yalama bulunur.

Eastland İpli Kedi Oyuncağı

Eastland İpli Kedi Oyuncağı

65,00 TL

Kediler için kraft, ipli oyuncak. Yaklaşık 7 cm. 

Eastland Düğümlü İp Kedi Oyuncağı çap:4,5 Cm

Eastland Düğümlü İp Kedi Oyuncağı çap:4,5 Cm

50,00 TL

EASTLAND DÜĞÜMLÜ İP KEDİ OYN.ÇAP:4,5 CM

Eastland Tüylü Doğal Kedi Oyun Topu 4,5cm

Eastland Tüylü Doğal Kedi Oyun Topu 4,5cm

50,00 TL

EASTLAND TÜYLÜ DOĞAL KEDİ OYU.TOP 4,5CM 12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.

Eastland Kedi Otlu Tüylü Top 4,5 Cm Renkli

Eastland Kedi Otlu Tüylü Top 4,5 Cm Renkli

50,00 TL

EASTLAND KEDİ 12.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.   Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.  Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır. OTLU TÜYLÜ TOP 4,5 CM KARŞ.RENKLİ

Eastland Catnip Kedi Çuvalı 16x8 Cm

Eastland Catnip Kedi Çuvalı 16x8 Cm

100,00 TL

EASTLAND KRAFT CATNİP KEDİ ÇUVALI 16x8 CM KEDİ OTU Kedi otu, kedi feromonlarına benzer doğal bir madde içeren nane benzeri bir bitkidir. Etkileri arasında artan heyecan ve oyun oynama isteği, rahatlama ve salya salgılama bulunur. Kedinin ilgisi koku duyusu ile etkinleşir, ancak yendiği zaman kedi otu ayrıca folik asit ve B29 vitamini gibi yararlı maddeleri de sağlar.  

Eastland Matatabi Kedi Stick 5 Li 12 Cm

Eastland Matatabi Kedi Stick 5 Li 12 Cm

75,00 TL

Eastland Matatabi Çubuğu Kedi Diş Temizleyici 5 Adet 12 cm Kedi diş temizleyici, kedilerde diş bakımına yardımcı, Matatabi ağacından yapılmış doğal, kedi çiğneme çubuğu.* Eastland kedi diş temizleyici, tartar, plak birikmesini ve oluşmasını önleyen, % 100 doğal, Matatabi bitkisinden yapılmıştır.* Matatabi bitkisi çekici kokusu sayesinde kedinizi oyun oynamaya ve keyifli vakit geçirmeye teşvik eder.* Kediniz matatabi ağacından yapılmış çubukları dişlerken, diş temizliğine de yardımcı olur.* Yutulması halinde kedinize zarar vermez, % 100 doğal üründür.* Paket içerisinde 12 cm uzunluğunda, 5 adet kedi diş temizleyici çubuk bulunur.

Eastland Kedi Oyuncağı Balık Kılçık

Eastland Kedi Oyuncağı Balık Kılçık

75,00 TL

Eastland Kedi Oyuncağı Balık Kılçık 11 cm

Eastland Kedi Otlu Ananaslı Kedi Oltası 44 cm

Eastland Kedi Otlu Ananaslı Kedi Oltası 44 cm

100,00 TL

Eastland kedi otlu ananaslı kedi oltası 44 cm

Eastland Kedı Oltası Zilli Top 45 Cm

Eastland Kedı Oltası Zilli Top 45 Cm

100,00 TL

Eastland kedi oltası oyuncak 45 cm

Eastland Kedi Oltası Tüylü 50 Cm

Eastland Kedi Oltası Tüylü 50 Cm

85,00 TL

EASTLAND KEDİ OLTASI TÜYLÜ 50 CM

Eastland Catnipli Kedi Oltası Tüylü Peluş Çıngıraklı 46 Cm

Eastland Catnipli Kedi Oltası Tüylü Peluş Çıngıraklı 46 Cm

100,00 TL

Eastland Catnipli Kedi Oltası Tüylü Peluş Çıngırak Lı 46 Cm

Eastland 3 lü Top Kedi Oyuncağı Tıkırtılı 4 cm Çap

Eastland 3 lü Top Kedi Oyuncağı Tıkırtılı 4 cm Çap

75,00 TL

Eastland 3 lü Top Kedi Oyuncağı Tıkırtılı 4 cm Çap

Eastland Tüylü Yusufçuk Kedi Oltası 40cm

Eastland Tüylü Yusufçuk Kedi Oltası 40cm

65,00 TL

Eastland Tüylü Yusufçuk Kedi Oltası

Eastland Catnipli Peluş Fare Kedi Oltası 40cm

Eastland Catnipli Peluş Fare Kedi Oltası 40cm

75,00 TL

Eastland Catnipli Peluş Fare Kedi Oltası 40cm

Eastland Kedı Oltası Kedı Otlu Ponponlu 40 Cm

Eastland Kedı Oltası Kedı Otlu Ponponlu 40 Cm

100,00 TL

Eastland Kedı Oltası Kedı Otlu 40 Cm

PRO PLAN LİVE CLEAR HİNDİ ETLİ YAVRU KEDİ MAMASI 1.4 KG

PRO PLAN LİVE CLEAR HİNDİ ETLİ YAVRU KEDİ MAMASI 1.4 KG

600,00 TL

Pro Plan LiveClear Hindi Etli Yavru Kedi Maması 1,4 Kg ALERJEN AZALTAN İLK KEDİ MAMASI   Pro Plan® LiveClear® günlük ve düzenli beslenmenin üçüncü haftasından itibaren kedi tüyünde bulunan alerjenleri güvenli ve etkili bir şekilde azaltarak olağanüstü bir beslenme sağlar. Yüksek lezzete sahip, %100 tam, dengeli ve olağanüstü beslenme sağlayan çığır açan kedi maması. Günlük ve düzenli beslemenin üçüncü haftasından itibaren, kedi tüyünde bulunan alerjenleri ortalama %47 oranında güvenli bir şekilde azaltır. Ana Protein kaynağı yüksek kaliteli hindi etidir. Renklendirici ve tatlandırıcı içermez. PRO PLAN® LIVECLEAR® Kitten, Zengin Hindi Etli, içeriğindeki yüksek Protein, C ve E Vitaminleri sayesinde sağlıklı bağışıklık sistemini destekler. Doğal Prebiyotik içeriği ile sindirim sistemi sağlığına destek olduğuu kanıtlanmıştır. DHA içeriği ile göz sağlığının korunmasına ve beyin gelişimine destek olur. PRO PLAN® LIVECLEAR®, alerjenleri azaltmak için kullanılan diğer yöntemlerin yerine geçmekten ziyade, kedilerin yaşadığı evlerdeki alerjen yükünü azaltmaya yardımcı olmak için ek bir önlemdir ve kediniz için seçkin bir beslenme sağlar.   Temel Faydalar:   İçeriğindeki yüksek protein, C ve E Vitaminleri sayesinde sağlıklı bağışıklık sistemini destekler. Doğal prebiyotik içeriği ile sindirim sistemi sağlığına destek olduğu kanıtlanmıştır. DHA içeriği ile göz sağlığının korunmasına ve beyin gelişimine destek olur.   İçindekiler : Hindi (% 16), pirinç, kurutulmuş hindi proteini, soya Protein tozu, bezelye proteini, domuz Yağı, mısır Protein unu, mısır nişastası, kuru Hindiba kökü (%2), mineraller, kurutulmuş yumurta, sindirim, yumurta sarısı tozu, balık Yağı, maya.

Polo Candy Kenzo Parfüm 100 ML

Polo Candy Kenzo Parfüm 100 ML

100,00 TL

Polo Candy Kenzo Parfüm 100 ML 1 ADET

Bu Aramada Toplam (28) Adet Ürün Bulundu